דק סינטטי

DuraLife - Hardwoods Collection

קולקציית העצים הקשים מבית דורה לייף מביאה את היופי הטבעי בשילוב גימור אקזוטי ממשפחת העצים הקשים.

דק סינטטי מסוג DuraLife מותאם במיוחד לשימוש חיצוני ללא טיפול ובפשטות רבה. זאת בגלל נוסחה ייחודית ממנה מורכב הדק אשר משחררת אותכם מהטרחה של טיפול שוטף לה זקוק עץ סטנדרטי. למה לבזבז זמן וכסף רב בתחזוק שוטף של הדק? – כשאפשר לנצל אותו לזמן איכות עם משפחה או חברים? דק סינטטי מסוג DuraLife לא ייסדק או יחרץ ואינו דורש טיפולים שנתיים של צביעה ותחזוקה – יכול להיות יותר פשוט מזה? אז בואו ליהנות מהיופי, הפשטות והאיכות שמקנה לכם דק סנטטי DuraLife.

מגיע בארבעה גוונים שונים וייחודיים. לוחות הדק הסינטטי של קולקציית העצים הקשים נוצרים בתהליך ייחודי בו כל לוח מקבל טקסטורה ייחודית משלו, אין שני לוחות הדומים זה לזה!

מצאו את הגוון המושלם עבורכם

דק סינטטי DuraLife

תכונות וביצועים

עמידות מבונה נגד כתמים ודהייה

עוד בתהליך הייצור מוטמעת שכבת הגנה בעלת נוסחה ייחודית המונעת חדירה של כתמים לתוך הדק. ללא חשיפה של סיבי עץ על לוחות הדק. והניקיון? פשוט ביותר! כל מה שתזדקקו לו זה מים וסבון.
כל הגוונים מגיעים עם אחריות יצרן ל-25 שנה על כתמים ודהייה של הצבע. לצפייה באחריות

תחזוקה מינימלית

תוכנן הנדסית למניעת התעוותויות, ריקבון וסדקים מה שמוביל לתחזוקה שוטפת מינימלית. אין יותר צורך בשיוף, שימון וצביעות תקופתיות של הדק! פשוט טאטוא את הדק באופן קבוע ולעיתים שטפו אותו גם עם מים וסבון.

עד 90% חומרים שמוחזרו

לוחות הדק הסינטטי משלבים בתוכם עד 90% אחוז חומרים שעברו תהליך מיחזור מפסולת צרכנית. ללא כימיקלים או חומרים משמרים!

צבע עשיר שמחזיק לאורך זמן

לא בדומה לשאר מוצרים סינטטים, דק סינטטי DuraLife הינו בעל עמידות גבוה ביותר לכתמים ודהייה. הדק הסינטטי עשוי ממספר רב של שכבות דבר המוביל לעמידות גבוהה מפני דהייה של הצבע לאורך הזמן, מה שמבטיח שהדק שלכם יראה יפיפה בדיוק כמו ביום שהתקנתם אותו.

למידע נוסף בקרו באתר של DuraLife