דקים

אצלנו תמצאו מגוון רחב של עץ לדקים

טרנד של דקים החל בעשור הנוכחי ומאז הוא תופס תאוצה. משפחות רבות חושקות להתקין דקים בביתם, בחצר או בגינה שברשותם. אין ספק כי לדק יתרונות רבים ומגוונים, בין היתר תחושת היוקרה אותם הם משדרים, הקלות בניקיון שלא מצריך מאמץ רב מדי, העלות ההוגנת ועוד.

הטכנולוגיה המתקדמת שיודעת לטפל בעץ, היא שמאפשרת לכל משפחה לבחור את הדק בו היא מעוניינת הן מבחינת איכות חומרי הגלם, צבע הדק, גודלו, עמידותו בתנאי מזג האוויר ועוד. גם אם זה דק סינטטי. בטרם התפתחה הטכנולוגיה, נטה העץ להיות חשוף לריקבון תוך זמן קצר ועל כן נמנעו רבים מלרכוש אותו, אך לא עוד!

ב- I-WOOD תוכלו למצוא מגוון רחב של עצים לדק, אנו מעניקים ייעוץ מקצועי בנושא הדק והטיפול בו, הכל כדי שתוכלו למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור עיצוב הבית שלכם.


מידע נוסף

כיום, קיימים סוגי דקים רבים ומגוונים באמצעותם ניתן ליצור סביבה בעלת אווירה כפרית, מודרנית או יוקרתית בהתאם לדרישות דרי הבית. בין היתר, קיימים גם דקים מסוג דק אורן, דק איפא, דק קומרו, דק אירוקו, דק טיק בורמיזי ועוד. כולם דקים העמידים בפני תנאי מזג אוויר קשים ועל מנת לתחזק אותם לא נדרשת עבודה או עלות כספית רבה. התאמת הדק מחויבת להתייחס לשימושו משום שככל שהשימוש רב יותר, נכון לרכוש דק חזק יותר. על מנת לחזק את העץ, ניתן להשתמש בחומרי כימיים שיועדו לשימוש בעץ, זאת בכדי שיהיה עמיד בפני ריקבון ואתם תוכלו להשתמש בו לאורך זמן. החומרים הכימיים הם בעלי רעילות נמוכה באופן משמעותי, כך שאין אתם מסכנים את בריאותכם בשום אופן.

תחזוקת הדק
דקים אינם דורשים תחזוק רב מדי, אך עליכם להתנהל על פי כללי התחזוקה המתאימים לדקים באופן אישי. במהלך ניקיון הדק, אל לכם להשתמש במים רבים, אלא לנקותו באמצעות סמרטוט לח בלבד ולשלב חומרי ניקיון המתאימים לחומר הגלם ממנו יוצר הדק. על פי רוב תקבלו הדרכה מקצועית במעמד ההתקנה. את העץ חייב לצפות בחומרים הראויים ורמת הגימור צריכה להיות מקצועית. מעבר לניקיון ניתן בכל תקופה לבצע חידוש לעץ וגם אם הוא מעט מתבלה, אין צורך להחליפו אלא להזמין בעל מקצוע שיחדש אותו באמצעות המכשור המתקדם הקיים ברשותו. אחד היתרונות המהותיים הוא עלות הדק כך שכל אדם שחושק בעיצוב או ריצוף ייחודי בהחלט יכול להרשות זאת לעצמו.